Darbas komandoje. Bendradarbiavimas


Darbas komandoje. Bendradarbiavimas

Tikėtina pasvajojame apie darnią sutelktą komandą, kurioje visi žiūrėtų viena kryptimi siekdami tikslo. Tik realybėje dažnai tenka susidurti su daugeliu niuansų: darbai vėluoja, susirinkime visi linguoja galvą sakydami “TAIP”, išėjus susitarimai “išgaruoja”, iškeli idėją vieną kartą per savaitę atsinešti pyragą, vienas su tuo pyragu ir lieki.

“Ką daryti, kad taptume darnią ir sutelkta komanda?”

Šiandien, technologijų pagalba esame kaip niekad atviri, tačiau kaip niekad ir tolimi dirbdami komandoje. Sakoma, kad komandinio darbo sėkmės paslaptis slypi paprastuose dalykuose. Bet kuris tas kertinis? Šiandien pasaulis grįžta prie pasitikėjimo sąvokos, kuri sako yra lemiamas elementas komandai “užkurti” sutelktumo variklį. Atlikti tyrimai sako, jei komandoje yra sukurta pasitikėjimo aplinka, ji gali pasiekti net 106% energijos, turi 50% daugiau produktyvumo ir patiria 74% mažiau streso.

Unikali autorinė programa “Pasitikėjimas komandoje” orientuota į komandos vidinių galimybių atskleidimą. Kai kiekvienas atskirai ir tuo pačiu visi kartu įsivardiname veiksnius stabdančius komandą ir padedančius komandai eiti į priekį. Kaip dalyviai sako: “Tai net ne mokymai. Sunku net įvardinti kas tai yra. Bet tai tikrai kažkas daugiau. Tik galiu pasakyti, jausmas, jog gimei iš naujo”.

 

Vidiniai mokymai adaptuojami pagal Jūsų įmonės poreikius.

Visi mokymai. Plačiau

Trenerė Liana MogišaitėPlačiau

  

Kiekviena komanda unikali.

Susisiekime:

Kontaktai