Komanda

Gamtoje užkoduota, jog išsirikiavęs „V“ forma žąsų būrys skrenda greičiau, nei skristų po vieną atskirai.

 Kaip greitai gali skristi Jūsų įmonės komanda?

 

Kiekvienas esame savo srities profesionalas: žinome atliekamo darbo niuansus, kiekvieną dieną bendraujame ir bendradarbiaujame su kolegomis.  Tačiau, diena iš dienos bendraujant dažnai kyla įvairių spręstinų situacijų.

 

Vadybos mokslo tyrėjai konstatuoja faktą, kad 80% konfliktų kyla dėl bendradarbiavimo stokos: kažkas kažką ne taip pasakė, kažkas kažką ne taip suprato. Ir tada prasideda pasaka be pabaigos.

 

Komandos formavimo mokymai „Komanda Aš + Tu = Mes“ tai kelionė po bendravimo subtilybių pažinimo šalį. Tai įdomi diena, kurioje yra gausu interaktyvaus bendravimo, žaismingų užduočių ir situacijų, savęs ir kitų pažinimo, konstruktyvaus bendradarbiavimo būdų ieškojimo, bei gebėjimo „matyti“ kolegą ugdymo.

Tai diena, kuri išliks atmintyje ilgam ir duos teigiamų rezultatų.  Ryškus pavyzdys CityBee komanda. Mokymuose sugalvojome 40 sprendimo būdų pagerinsiančių komandinį darbą. Po mėnesio 39 būdai buvo įgyvendinti. Ką reikia padaryti, kad Jūsų komanda skirstų greičiau?

 

Kiekviena komanda unikali. Pabendraukime ir aptarkime, miuc@miuc.lt arba +370 620 71030, Jūsų komandos poreikius atitinkantį ir rezultatus garantuosiantį sprendimą.

 

Akimirkos iš mokymų:

1

 

2

 

IMG_0123

 

3


 

Ir kiti vidiniai mokymai adaptuojami pagal Jūsų įmonės poreikius:

  • Tikslų siekimas įmonėje. Ką įmesime į krepšį po 1 metų?

  • Efektyvios derybos. Kaip laimėti dar joms neprasidėjus?

  • Efektyvus konfliktų valdymas. Kurti ar spręsti?

  • Prezentavimas ir viešo kalbėjimo paslaptys. Menas įveikti kalbėjimo baimę ir žaismingai pritraukti auditorijos dėmesį. 

Trenerė Liana Mogišaitė, andragogė-praktikė